dudu

Které upozornění bude pravděpodobně účinnější?

Vlastníme chalupu, kterou přes zimu příliš nenavštěvujeme. Poraďte prosím, zda bude případné nezvané návštěvníky více odstrašovat, pokud na vrata viditelně vyvěsíme ceduli „Pozor zlý pes“ nebo „Pozor velmi bdělá sousedka“!
Doplňuji:
Mosoji, vřelé díky za nezištnou radu, ale když já mám coby vetchý a chudobný chalupář jen od každého kousku po jednom.
Dobře, dám na Tvoji druhou radu.

Nejlepší odpověď
badisko

tak ta sousedka ......bude lepsi …tu neuplatis klobaskou …ale spise bych tam nedaval nic …pak je nezvanemu navstevnikovi jasne ze to mate blbe zabezpecene .....btw…poplasne zarizeni neni tak drahe.. pokud lapku chcete odradit …vetsinou staci na okna dratek a nalepka ze je to chranene alarmem …oni si to rozmysli hned …tech 80% to odradi …nikdo kdo pobral trochu rozumu nemusi vykradat chaty …a ti blbci se daji vystrasit…na viditelne misto za okna povesit jakoukoli diodu ktera blika ..to se da sehnat …a nalepka se da udelat na pc......prosrte staci premyslet …zamky a okenice a prehnane zabezpeceni spise nabada …haloooo mam tady drahe veci…ikdyz ty zamky atd… jsou taky nutne …ale jen je zpomali…

Další odpovědi
mosoj

Dudu nejlepší bude když na šňůru za chalupu vyvěsíš kalhotky, trenýrky či spoďáry.
Doplňuji:
Ale bez legrace. Náhodný spínač světla by mohl pomoci. Dnes s LED technologií by to ani moc nestálo.

hanulka11

Kdo se tam bude chtít vloupat, tak jej neodradí žádný nápis.