Georgo2010

Které tuzemské večerní televizní noviny pokládáte za nejvíce důvěryhodné a objektivní?

Nejlepší odpověď
tom004

ČT 24

A nejen zprávy,ale i ostatní komentovaná zpravodajství a přímé vstupy do aktuálního dění.

Další odpovědi
annas

ČT 1

Opět otázka, která se opakuje.

kenyrts

ČT 24

Při puštěném PC mám vedle spuštěnou televizi s naladěnou ČT 24,pokud ovšem zrovna nevysílají důležitý sportovní přenos.

ReHu

Žádné, na večerní zprávy se nedívám.

Jako terry :)

anonym

ČT 1

Hlasiji pro ČT1.Již několikrát jsem se přesvědčil, že Nova zprávy zkresluje či neříká celé.Ono když nějakou řeč od politika zkrátí či střihnou jinak, tak ta zpráva je úplně jiná.A přesvědčil jsem se, že nadržují ODS, protože se snaží jejich řeči jinak prezentovat než jiné stanice.

terry

Žádné, na večerní zprávy se nedívám.

Vše důležité se dovím i z jiných zdrojů. Stejně převládají špatné zprávy. Těch mám kolem sebe dost a tak je ještě nepřiživuji.

Drap

ČT 1

Asi nejobjektivnější, menší honba za senzacemi jak na jiných kanálech

anonym

ČT 24

Opět už bylo několikrát:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-kterym-programu-sledujete-televizni-noviny
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/sledujete-televizni-noviny-na-vice-programech-a-v-prubehu-dne-take-nebo-jen-napr-na-netu-ci-v-radiu-v-aute

aramah

Je mi to jedno.

Co chci si přečtu na seznamu.Jinak podle toho jaký program právě běží.

Đšáša <3

ČT 24

nevim jsou proste duverihodne

briketka10

ČT 24

když jsem doma a nemám puštěnou hudbu jako kulisu,tak mi běží ČT 24,pro více informací,ale nevím jestli jsou objektivní,lhát můžou všude..

Vlk-Gabriela

Žádné, na večerní zprávy se nedívám.

Občas si naleznu informace o dění kolem nás na internetu.

rosinka

Žádné, na večerní zprávy se nedívám.

Nic by mi to nedalo, co se dozvědět mám, se dozvím jinak. A já se tak chráním před proudem nízké a negativní energie.

Terryle

ČT 24

Jikra

Je mi to jedno.