bobánek

Které Sovětská města obléhají roku 1942 Německé armády?

Nejlepší odpověď
anonym

Leningrad(stej­nojmenný film se mi líbil) a Kyjev,další nevím.

Další odpovědi
Dmitrij

Němci dobyli Kyjev a oblehli Leningrad ještě v září 1941.Roku 1942 byl obležen Stalingrad.

led

V roku 1942 boli počas nástupu jednej i druhej bojujúcej strany časté a rýchle zmeny frontových línií, uviesť zoznam obkľúčených miest, rádovo stovky.
Najväčšie mestá Leningrad, Stalingrad