iceT

Které smažené zelenině dáváte přednost?

Nejlepší odpověď
led

květák

Karfiol na Slovensku, mňam

Další odpovědi
dědapetr

květák

A všem ostatním,neup­řednostňuji žádnou zeleninu na smažení.Beru každou ke které se dostanu a k tomu ještě houby,

anonym

květák

Když jsem jezdil při studiích na víkend domů, dělala ho mamka jako mé oblíbené jídlo.
Trochu možná pozůstatek z dětství, kdy bylo maso taky jen 1× týdně. A ještě ti tam chybí jihočeská specialita – smažené kosmatice.

hanulka11

květák

smažený květák
ale pečená cuketa , patizon, paprika

arygnoc

kedlubna

ale i květák, brokolice, mrkev, lilek (mňam!)

Ponytail

květák

Nejčastěji dělám květák. Ráda mám i brokolici, celer mi nechutná, cuketa je pro mě bez chuti a ten kedluben někdy vyzkouším 🙂

anonym

květák

moje pořadí: celer, brokolice, kedlubna, cuketa, patizon

venkovan

kedlubna

Ale musí být předupravena v prasátku.

HOMER

květák

Fejk

květák

vivatis2-

brokolice

coco

květák

A karfiol na Moravě s bramborem a tatarkou, mňňňáááám…

iceT

No jistě,houby se mi už nevešly,ani jiné možnosti.Díky za odpovědi.