Majla

Které školy musím absolvovat abych se mohla stát herečkou?

Odpovědi
anonym

Tvou šanci skutečně hrát zvýší úspěšné absolvování některé z .AMU (JAMU, DAMU, FAMU…) a nebo aspoň konzervatoře.
Na druhou stranu vlastně nepotřebuješ žádné formální vzdělání.
A na ´ještě jednu stranu´ – i herci s .AMU leckdy marně shání angažmá.

Kelt

Konzervatoř, a různé herecké akademie, nebo uspět v nějakém konkurzu ve filmu a když budeš mít štěstí, můžeš být slavná herečka. Ale některé hvězdy ve filmech se na příslušnou školu ani nedostaly. A můžeš si založit sama divadlo s vlastním programem, tady je to jedno. U filmových hereček je to horší.
Ale tato otázka se už probírala.

Hamon

Herečka a vzdělání? Dneska? Co blázníš?