Neonka

Které roky v pubertě dítěte patří mezi ty nejkonfliktnější ?

Nejlepší odpověď
nyja

Já si myslím že v období 13–15 let.

Další odpovědi
vikky

No řekla bych mezi 14–17rokem
to se jim začínaj plašit hormony,začínají se více zajímat o druhé pohlaví,kouře­ní,alkohol,ve­čírky atd…
A čím více zákazu od rodiču,tím je rodič větší nepřítel.
Ale nebojte se toho každý puberták to má jinak a dřív či pozdějš to odezní a také hodně záleší v jaké skupině přátel se pohybuje a hlavně hodně koníčku to pomáhá držet se daleko od neřestí…

hanulka11

myslím,že se to nedá přesně určit…někdo už se plaší od 10let na někoho to přijde dýl, každopádně to berte s rezervou a vzpomeňte si na sebe jak to bylo u vás. Musí si tím projít… někdo dříve někdo později , ale je třeba být i nadále s dětmi kamarád a pokud o to stojí poradit jim

Ella

všechny

jahudka_vlm

tak od patnácit