KristýnaN

Které řeky protékající naším územím ústí do moře? Které přístavy jsou při jejich ústí? Dděkuji za odpověď ;)

Nejlepší odpověď
Ella

Všechny dříve či později ústí do moře…

Drap: to jsem nevěděla, že přes ČR protéká Dunaj… ;)

Další odpovědi
Drap

Všechny řeky a potoky které protékají našim územím se nakonec vlévají do moře. Snad z těch nejznámnějších a největších , Labe, Dunaj

www

Zase další domácí úkol? Stačí přece učebnice nebo atlas.
Promiň, na tyto otázky nerad odpovídám 😉

anonym

To snad není pravda! Na co ty školy jsou? Vždyť stačí atlas (pokud tedy žáci vědí, co to je) a z toho se všechno vyčte! Ale hlavně že mají samé prázdniny, ředitelská volna… A to se ještě kantorům nelíbí jejich platy! Co vlastně ty děcka ve škole naučí?