huxa

Které programy je dle vás dobré mít v PC? (např. ccleaner, format factory, …)

Nejlepší odpověď
badisko

zoner photo studio…antivir dle libosti kazdeho uzivatele…kan­celarsky balik …kvalitni prehtavac filmu …kvalitni prohlizec…a vedle pc..kvalitni bejzbolovou palku kdyby zacal pc zlobit at ho nas cim zastrasovat …neco jako bandicam…pak slim drivers na aktualizaci hadwere…a cclener to je samozdrejmost­..i s format factory …gimp…skype…revo uninstaler...­..JDovnloader…a spybot nebo malwarebytes ..a jako doplnek ..pevne nervy …
Doplňuji:
no bude toho vic ..

Další odpovědi
Bedy

Pokud možno co nejmíň 😉 Co nepotřebuju nebo nepoužívám, ani neinstaluju, resp. odinstaluju.

Debian Linux: Iceweasel, OpenOffice, VLC Media Player, Správce archivů s p7zip-full, Brasero, Gimp, Ristretto, OpenJDK, Gnash, Avidemux a Audacity.

Windows: Internet Explorer (aktuální verze), OpenOffice, Windows Media Player )aktuální verze + k tomu CCCP), 7-Zup, Infrarecorder, Gimp, IrfanView, Java, Flash, Format Factory, Audacity, CCleaner, Defraggler a Microsoft Security Essentials.

Asi tohle no 🙂

Michal Kole

LibreOffice, 7-Zip,XnView,Gimp, InkScape, Adobe Reader, Skype, AudaCity, CDBurnerXP,VLC, FreeComander,No­tepad ++, WIn HTTTrack

Poklička

Mozilla Firefox, CCleaner, Defraggler, DAEMON Tools Lite, XnView

KdoSiOdJinud

Chrome, LibreOffice, VLC, NetBeans pak pokud jako programy budeš považovat nějakej LAMP server…

radce

Ccleaner určitě ano, pak rozumný antivir (mám AVG) a SpyBot. Nějaký rozumný prohlížeč (Maxthon), Office, Daemona kvůli virtuální mechanice, Gadwina kvůli screenům, Steam kvůli kamarádovi, Qipa nebo Skypáče, každý potřebuje něco jiného…