Wang

Které profese řemeslníků by mohly mít průmyslový endoskop (s kamerou o průměru do 2 cm)?

Endoskop s vlastním přisvícením, o délce aspoň 1 m, lépe 1–2 metry, s možností pořizovat fotky nebo video (barevné výhodou).
Sháním někoho v Plzni. Kominíci sice mají komínové kamery, ale s kamerou o průměru třeba 7,5 cm. Poradíte mi. Pokud byste věděli konkrétní firmu, napište mi prosím na ně kontakt do interní pošty (abychom tu nedělali reklamu). Mnohokrát děkuju.

Odpovědi
honza19hk

mají to hasiči.Jmenuje se to štěrbinová kamera.je určená k hledání osob po zřícení budov.Ale pochybuji,že by ti pomohli. O jiných profesích nevím.

Děda Louda

Instalatéři takovým zařízením provádějí revize, hledání poškozených nebo ucpaných míst v rozvodech nebo kanalizaci.