láďa1

Které potraviny nemám jíst pokud beru antibiotika??? Mohu kysané zelí???

Nejlepší odpověď
Drap

Na antibiotika se nedoporučuje pouze alkohol a přímé sluneční paprsky. Kyselé zelí můžeš bez obav. To zdraví prospívá

Další odpovědi
briketka10

můžete jíst kysané zelí a po léčbě pomáhá obnovit imunitu celého organismu viz článek :
http://www.spi­rit.cz/index.php?op­tion=com_conten­t&view=article&id=674:k­ysane-zeli-elixirem-zdravi

anonym

u některých je to mléko, tvůj lékař(ka) by ti řekli, kdybys něco nesměl. Přečti si příbalový leták