Zlatý

Které pokrmy byste byli ochotni jíst až do konce svého života?

Dověděli jste se, že se blíží konec světa (nejbližší termín 31. 12. 2012 :-)) a že si můžete vzít s sebou maximálně 5 druhů?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hovězí guláš
vepřový guláš
segetínský guláš
zabijačkový guláš
a bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůůůůůůůůůůček!

Další odpovědi:

Zlatý

Hm...Obtížná volba. Spíše bych vybral suroviny. Maso, mouka, zelenina ovoce a koření. S konkrétnímy pokrmy by byl problém, protože vše se přejí

Bronzový

Určitě se mi nepřejí pivo.

Zlatý

Pečivo, máslo, mléko a kakao, to jím každý den už hodně let, takže bych to jedla dál až do konce světa. Mně to fakt chutná, i když to zní obyčejně. A poslední dobou jsem ujetá na pletenec s pekanovými ořechy, tak to by byla ta pátá složka mojí stravy. :-)

Pokročilý

Losos (min. 1 t), nutella, bagety, pažitka :-DD

Pokročilý

Na jidlo bych kašlal šel bych si uživat život.

Stříbrný

Zcela jistě potraviny,které se dají využít na více způsobů,nějaké vitamíny,zeleninu a ovoce.Mimo jídla pro jistotu i lékárničku.

Pokročilý

zákusky:D třeba dorty, hlavně karamelový a čokoládový xP

Bronzový

Špagety, rýže, nějaké to pečivo.. Základ. Pokud to budu brát jako celek, tak pizzu. :D Jinak bych si ráda pěstovala zelenu, ovoce a kuřata (těch málo, nejsem moc na maso).

Stříbrný

hmmm, tak určitě nějakou pálenku (desinfekce), marihuanu, cigarety či něco podobného (pro zraněného člověka), sušené mléko či nějaké proteinový prášek, vodu a pečivo (něco, co se nezkazí)

Zlatý

Mochomůrku zelenou s pravými hříbky

Annas, tak tedy nevím, ale podle mayského kalendáře by měl být konec světa 21.12.2012. No a protože na takové krávoviny nevěřím, tak křečkovat žádné zásoby nebudu.

Bronzový

losos,tvrdy syr,vejce,veprova jatra,zelenina.

Bronzový

Chleba a pivo se nepřejí nikdy.
Doplňuji:
A taky víno, cukr a maso

Pivo!
Halušky
Svíčková
Steak
Čokoláda

Bronzový

Pivo, fernet, rum, kafe, a možná kus chleba...

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

Datum jsem uvedla k 31. 12. 2012 - konec roku = konec světa - postupně v různých částech zeměkoule.... Lidé přejdou na jedno místo, protože vše ostatní bude mimo provoz... :-))

anonym

an., vzala jsem Vas tedy za slovo ...
dnes jsem uz byla nakoupit dulezite veci, ktere si sebou vezmu k Vam do sklepa ( do toho zavodneneho krytu ) .. koupila jsem si nejdulezitjsi veci :
rasenku, tvarenku , rukavky na plavani , novy notebook a bombonky.
-iv-

Stříbrný

johana 56

Tak tomu říkám perfektní vybvení.K decentnímu make-upu ještě klobouček, rukavičky, šáteček, dva pytle humoru a není se čeho bát.

anonym

an., a kam si to mame vzit ? ...
kampak jdeme ? :)
-iv-

Zlatý

annas

Iv, v každé zemi je určené místo, kde by se všichni shromáždili, čekali a čekali .... :-))
----
Náš sklep byl určený jako protiatomový kryt. Jenže kdyby přišly vydatné deště, pak něco "buchlo", tak se všichni ukrytí utopí jako koťata. Nevím, kdo na takový úkryt přišel, když je v našem městě vysoká hladina spodní vody. "Bezpečnost" krytu i se projevila při povodni v r. 1997, když stoupla voda i do přízemí ...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.