Avatar uživatele
annas

Které pokrmy byste byli ochotni jíst až do konce svého života?

Dověděli jste se, že se blíží konec světa (nejbližší termín 31. 12. 2012 🙂 a že si můžete vzít s sebou maximálně 5 druhů?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 21Pro koho je otázka zajímavá? Otázku hodnotilo 21 uživatelů jako zajímavou, zde je prvních 20: vagra, anonym, manon, gnr54, aramah, kapka, anonym, Andělé, johana 56, Jikra, Drap, fcoop, Pájo, Wang, redy, anonym, zzzzz, anonym, Sarrow, gagaga před 4201 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Hovězí guláš
vepřový guláš
segetínský guláš
zabijačkový guláš
a bůůůůůůůůůůůů­ůůůůůůůůůůůůů­ůůůůůůůůůůůůů­ůůček!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Hm…Obtížná volba. Spíše bych vybral suroviny. Maso, mouka, zelenina ovoce a koření. S konkrétnímy pokrmy by byl problém, protože vše se přejí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mapel

Určitě se mi nepřejí pivo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Pečivo, máslo, mléko a kakao, to jím každý den už hodně let, takže bych to jedla dál až do konce světa. Mně to fakt chutná, i když to zní obyčejně. A poslední dobou jsem ujetá na pletenec s pekanovými ořechy, tak to by byla ta pátá složka mojí stravy. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Losos (min. 1 t), nutella, bagety, pažitka 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Na jidlo bych kašlal šel bych si uživat život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Zcela jistě potraviny,které se dají využít na více způsobů,nějaké vitamíny,zeleninu a ovoce.Mimo jídla pro jistotu i lékárničku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lenča59

zákusky:D třeba dorty, hlavně karamelový a čokoládový xP

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Špagety, rýže, nějaké to pečivo.. Základ. Pokud to budu brát jako celek, tak pizzu. :D Jinak bych si ráda pěstovala zelenu, ovoce a kuřata (těch málo, nejsem moc na maso).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

hmmm, tak určitě nějakou pálenku (desinfekce), marihuanu, cigarety či něco podobného (pro zraněného člověka), sušené mléko či nějaké proteinový prášek, vodu a pečivo (něco, co se nezkazí)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Mochomůrku zelenou s pravými hříbky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Annas, tak tedy nevím, ale podle mayského kalendáře by měl být konec světa 21.12.2012. No a protože na takové krávoviny nevěřím, tak křečkovat žádné zásoby nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

losos,tvrdy syr,vejce,veprova jatra,zelenina.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Chleba a pivo se nepřejí nikdy.
Doplňuji:
A taky víno, cukr a maso

Upravil/a: Conchus

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nelie

Pivo!
Halušky
Svíčková
Steak
Čokoláda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Pivo, fernet, rum, kafe, a možná kus chleba…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Datum jsem uvedla k 31. 12. 2012 – konec roku = konec světa – postupně v různých částech zeměkoule… Lidé přejdou na jedno místo, protože vše ostatní bude mimo provoz… 🙂

před 4201 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

an., vzala jsem Vas tedy za slovo …
dnes jsem uz byla nakoupit dulezite veci, ktere si sebou vezmu k Vam do sklepa ( do toho zavodneneho krytu ) .. koupila jsem si nejdulezitjsi veci :
rasenku, tvarenku , rukavky na plavani , novy notebook a bombonky.

  • iv-

před 4200 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Tak tomu říkám perfektní vybvení.K decen­tnímu make-upu ještě klobouček,ruka­vičky,šáteček,dva pytle humoru a není se čeho bát.

před 4200 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

an., a kam si to mame vzit ? …
kampak jdeme ? :)

  • iv-

před 4201 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Iv, v každé zemi je určené místo, kde by se všichni shromáždili, čekali a čekali … 🙂

Náš sklep byl určený jako protiatomový kryt. Jenže kdyby přišly vydatné deště, pak něco „buchlo“, tak se všichni ukrytí utopí jako koťata. Nevím, kdo na takový úkryt přišel, když je v našem městě vysoká hladina spodní vody. „Bezpečnost“ krytu i se projevila při povodni v r. 1997, když stoupla voda i do přízemí …

před 4201 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek