annas

Které pokrmy byste byli ochotni jíst až do konce svého života?

Dověděli jste se, že se blíží konec světa (nejbližší termín 31. 12. 2012 🙂 a že si můžete vzít s sebou maximálně 5 druhů?

Nejlepší odpověď
anonym

Hovězí guláš
vepřový guláš
segetínský guláš
zabijačkový guláš
a bůůůůůůůůůůůů­ůůůůůůůůůůůůů­ůůůůůůůůůůůůů­ůůček!

Další odpovědi
Drap

Hm…Obtížná volba. Spíše bych vybral suroviny. Maso, mouka, zelenina ovoce a koření. S konkrétnímy pokrmy by byl problém, protože vše se přejí

Mapel

Určitě se mi nepřejí pivo.

kapka

Pečivo, máslo, mléko a kakao, to jím každý den už hodně let, takže bych to jedla dál až do konce světa. Mně to fakt chutná, i když to zní obyčejně. A poslední dobou jsem ujetá na pletenec s pekanovými ořechy, tak to by byla ta pátá složka mojí stravy. 🙂

Natty*

Losos (min. 1 t), nutella, bagety, pažitka 😁

Lukasy

Na jidlo bych kašlal šel bych si uživat život.

johana 56

Zcela jistě potraviny,které se dají využít na více způsobů,nějaké vitamíny,zeleninu a ovoce.Mimo jídla pro jistotu i lékárničku.

Lenča59

zákusky:D třeba dorty, hlavně karamelový a čokoládový xP

M.

Špagety, rýže, nějaké to pečivo.. Základ. Pokud to budu brát jako celek, tak pizzu. :D Jinak bych si ráda pěstovala zelenu, ovoce a kuřata (těch málo, nejsem moc na maso).

huxa

hmmm, tak určitě nějakou pálenku (desinfekce), marihuanu, cigarety či něco podobného (pro zraněného člověka), sušené mléko či nějaké proteinový prášek, vodu a pečivo (něco, co se nezkazí)

venkovan

Mochomůrku zelenou s pravými hříbky

anonym

Annas, tak tedy nevím, ale podle mayského kalendáře by měl být konec světa 21.12.2012. No a protože na takové krávoviny nevěřím, tak křečkovat žádné zásoby nebudu.

pizlicka

losos,tvrdy syr,vejce,veprova jatra,zelenina.

Conchus

Chleba a pivo se nepřejí nikdy.
Doplňuji:
A taky víno, cukr a maso

Nelie

Pivo!
Halušky
Svíčková
Steak
Čokoláda

radce

Pivo, fernet, rum, kafe, a možná kus chleba…

annas

Datum jsem uvedla k 31. 12. 2012 – konec roku = konec světa – postupně v různých částech zeměkoule… Lidé přejdou na jedno místo, protože vše ostatní bude mimo provoz… 🙂

anonym

an., vzala jsem Vas tedy za slovo …
dnes jsem uz byla nakoupit dulezite veci, ktere si sebou vezmu k Vam do sklepa ( do toho zavodneneho krytu ) .. koupila jsem si nejdulezitjsi veci :
rasenku, tvarenku , rukavky na plavani , novy notebook a bombonky.

  • iv-

johana 56

Tak tomu říkám perfektní vybvení.K decen­tnímu make-upu ještě klobouček,ruka­vičky,šáteček,dva pytle humoru a není se čeho bát.

anonym

an., a kam si to mame vzit ? …
kampak jdeme ? :)

  • iv-

annas

Iv, v každé zemi je určené místo, kde by se všichni shromáždili, čekali a čekali … 🙂

Náš sklep byl určený jako protiatomový kryt. Jenže kdyby přišly vydatné deště, pak něco „buchlo“, tak se všichni ukrytí utopí jako koťata. Nevím, kdo na takový úkryt přišel, když je v našem městě vysoká hladina spodní vody. „Bezpečnost“ krytu i se projevila při povodni v r. 1997, když stoupla voda i do přízemí …