www

Které planety lze právě nyní pozorovat pouhým okem?

Doplňuji:
Díky Beer, jdu na to, máme tu jasnou oblohu a za chvíli je tma! 🙂

Nejlepší odpověď
beer

Tak třeba dnes, už po 18.30hod nízko nad západním obzorem lze vidět hned vedle Měsíce (vlevo) planetu Venuši a kousek nad ní (lehce doleva) Jupiter. Součesně nad obzorem východním vychází planeta Mars.
Tedy celkem 3, navíc s Měsícem ))
Studium, Stellarium
Doplňuji:
Takhle to bude vypadat dnes a ještě pár dní:
http://img.na­dapenny.com/t20/120­56/nadap102543577­270231.jpg

Další odpovědi
AnnieAnnie

Zkus stránku astro.cz, tam najdeš všechny informace přehledně:)

Zdroj: www.astro.cz

NotFound

Na 100% Zemi, ostatní viz odpovědi přede mnou.