Ganymede

Které parametry notebooku jsou lepší??

1.)
Notebook s čtyřjádrovým procesorem Intel Atom Z3735F (1,83 GHz). SSD disk 64 GB, RAM 2GB, WiFi b/g/n, Bluetooth v4.0, čtečka SD karet, micro HDMI, Win 10,

Nebo
2.)

Ram: 8GB
Interní pamět HDD: 320GB
Integrovaná grafika: Radeon HD6310–256MB
Win7–64bit

Chci ho na internet, filmy, hry (kdyby rozjel sims 2,3,4) bylo by to super :D
Který?? :)
Děkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
postcd

První varianta by byla vhodná na internet a také asi energeticky úsporná. Na ten disk by se toho moc nevešlo (filmy) jelikož Windows 10 by zabral tak alespoň 20GB, To by pak chtělo dokoupit disk, třeba USB externí. Ohledně paměti (RAM) tak WIndows 10 je docela žrout, možná byste měla trochu problém, google.cz → windows 10 požadavky RAM. Ohledně her si najděte v google.cz: Z3735F Sims 4

Druhá konfigurace PC by byla dostatečná jen nevíme typ procesoru. A grafická karta určitě není „herní“ opět si vygooglete (google.cz): HD6310 sims 4

Další odpovědi
Kepler

Možnost 2) je o dva řády vyšší a lepší (a zřejmě taky o dost dražší), neváhal bych. Jak si ale poradí s nejnáročnějšími hrami, nedovedu posoudit. To první je už je prehistorie.