ZangetsuTS

Které ovoce či zelenina je nejzdravější na světě(Na světě ne nejaké blbé česko -.- )

Nerád furt uvádím to blbé ale všichni by mi tady pak uvedli Jablko ..
Prostě mimo česko také -.-

Nejlepší odpověď
mojitek

Zajeď si do Polska nebo do Ruska a nezapomeň se jich tam zeptat na to samý a rozhodně nezapomeň dodat,že nemyslíš ovoce z tý jejich BLBÝ země.

Další odpovědi
quentos

Víte, ono je to relativní. Pro každého je nejzdravější něco jiného v závislosti na tom, kde žije – přednostně se má jíst to, co roste v našich zeměpisných šířkách. Takže i kdyby byla – plácnu – ze všeho nejzdravější mandarinka, v ČR tomu tak nebude, protože ji sem dovážíme (ze Španělska apod.). Jednak na cizokrajné ovoce není tělo zdaleka tolik uzpůsobeno jako na tuzemské (výjimkou je zimní období, kdy se musí dovážet ovoce i zelenina téměř veškerá) a jednak ovoce a zelenina při dovozu ztrácí na kvalitě (naperou to chemikáliemi, aby to vydrželo, a když ne, přijede to přezrálé až nahnilé… respektive nejčastěji to utrhnou a přivezou sem nezralé a tady tu zralost „dohoní“ chemicky…)

Drap

čínská cibule

WeeBear

Počkej, to podle Tebe pěstujeme jablka jen v Česku?

A vůbec, jak tak pozoruju, proč máš tak velkou averzi na Čechy?

IK

Blbé Česko hlasuje pro chmel, i když si nejsem jistá zda to je ovoce nebo zelenina…:-)
Myslím, že od nás nedostaneš žádná fakta…

Já bych tipovala:
Schizandra
Kustovnice čínská
Brusinka

Jsou to takové koncentrované bobule, takže když jich sníš na váhu jablka…pokud to měříš na obsah zdraví prospěšných látek/100g

jinak jsem pro česnek, celer…
ale určitě se zdraví nedočkáš, když se budeš živit jen tím jedním nejzdravějším 🙂

hanny 2

Morinda citrifolia z Havaje (Noni), která svými blahodárnými účinky napomáhá optimalizovat a posilovat všechny funkce organismu.

http://www.star­life.cz/int/pro­ducts/product_de­tail.asp?lng=cz&ID=­1870

www

Viz strejda Google.

SeptikB

IK: Výborný nápad s tím CHMELEM 😁 … a jen pro doplnění, zahrádkáři používají chmel podobně jako zeleninu.

ZangetsuTS

to není zelenina o_O ani ovoce je to rostilna oh my budha .. :(