Frogman

Které ovoce a zelenina vám nejvíce chutná?

U mě je na prvním místě jablko a květák. :)

Nejlepší odpověď
Elk

Tekuté švestky…ne, vážně – zelíčko miluju, cibuli, česnek, okurky, ale taky melouna.

Další odpovědi
da ny

Ovoce hlavně to „naše“: třešně, jahody, maliny, rybíz, karlátka …
meloun vodní, červený grep, fíky ;)
Mrkev, rajčata, okurky, papriky, červenou řepu…

iceT

ananas, mango, meloun, mineola
růžičková kapusta s uzeným, kysaný zelí

ivzez

Broskve (ne nektarinky!), jahody, červený rybíz
květák, brokolice, špenát

arygnoc

niekedy jahody priamo zo záhona, inokedy hrášok z konzervy … proste podľa chuti a i podľa toho, čo je po ruke, predsa sa nepoženem na trh pre jablká, keď na stole sú mandarinky.

😉

gecco

Mango, ananas, citrusy; ředkvička, okurek, rajče…
😉

Agneta

Nejvíce chutná?

►Jahody.◄

Na ty žádné tropické ovoce nemá. Jsou prostě božské…:DDD

Zelenina že chutná? No asi jako všechno…denní jídlo se s dezertem srovnávat nedá:DDD
Aby teď někoho nenapadlo si myslet, že mám něco proti zelenině, nebo že mi nechutná…(proboha, jsem prakticky vegetariánka):DDD

anonym

U mě je to rajče,okurek neznám,pouze okurky.
Zelí mám taky rád,cibuli,plněný olivy,hrášek v luskách.

ReHu

Jak kdy.
Někdy mám chuť na banán, jindy na papriku.

Petr__

ananas, meloun, jablko, červené zelí, chilli,

štamgast

Květák? No proboha…
U mě vede ze zeleniny rajče, okurek, mrkev, olivy.
Ovoce moc nejím, ale nejvíc mi chutná pomeranč, mandarinka, maliny, jahody.

anonym

Černý jeřáb, rambutan, pudingové jablko, fíky, lilek, okurku, rdesno, …

Nechápavé

Banán,Kiwi,Me­loun,okurek,raj­če,salát ;)

pizlicka

vemu to od prvního mista-zelenina-kvetak,brokoli­ce,ruzickova kapusta.
ovoce- broskve,merun­ky,jahody.