BEAES

Které moře je nejideálnější na koupání?

Myslím o letních prázdninách......

Nejlepší odpověď
Miroslavst

velké, teplé a slané.
A protože se tady směju jak potrhlej nad odpovědma, tak myslím, že nejlepší bude při koupání mít u sebe rohlík :D

Další odpovědi
ten který je

Pokud máte ráda čisté moře s možností potápění a sledování podmořského života,potom je ideální Rudé moře.

anetadela1

Řekla bych, že Středozemní…

anonym

Jadran a Rude more.

Sandy

Záleží co považuješ za ideál a pak taky, jakou vzdálenost hodláš absolvovat. Třeba v Asii jsou nádherné Maledivy -seskupení ostrovů na jihu od Indie, v Africe např. Zanzibar-ten je na jihovýchodě, svým způsobem naproti Madagaskaru. V Americe stojí za to oblast karibiku nebo třeba Kalifornie. Jinak v Evropě je to asi Středozemní moře, zejména jeho břehy ve Francii a Španělsku, kterému patří také Kanárské ostrovy-další skvělá destinace u severozápadního pobřeží Afriky.

iwetax

Středozemní v řecku, je teplé.

usteman

Určitě středozemní ale myslim že černý by taky nebylo špatný.