annas

Které místo vám nejvíce připomíná naši temnou historii?

Nejlepší odpověď
Drap

jiné

Za celou naši historii bych si netrofal určit. Všecha uvedená místa tam určit patří. Napadlo mně ještě přidat Bílou horu, Kostnici, Mnichov, Ploštiny......a spousta dalších

Další odpovědi
dudu

jiné

Místo na Staromáku, kde bylo popraveno 27 českých pánů.

Illines

jiné

A i ty vypsane v ankete. Zajimava otazka , ne zrovna nejlehci .

ten který je

jiné

Těch míst je hodně.Vždy když projíždím Resslovou ulicí v Praze podívám se na kostel sv.Cyrila a Metoděje kde se bránili přesile naši parašutisté nebo obávaný Petschkův palác,kde byli mučeni lidé gestapem.

anonym

jiné

Sídlo Parlamentu České republiky

anonym

jiné

Moje bydliště- protektorát,o­devzdání hranice bez boje..vlastně je tu toho více,Vary a Henlain,Cheb a Valdštejn.

annas

Barbakane, já vás zakousnu…

anonym

Annas,dla czego,Warum,proč?!