Heřman

Které kolo je nejlepší k jízdě.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Rocker

Horské kolo

Doplňuji:
Záleží na tom,kde aa jak chceš jezdit.Já mám MTB,jezdím často v lese a v terénu.Ale uvažuju ještě o koupi silničky.Kdysi jsem všechno odjezdil na Favoritu a taky to šlo:-)

Další odpovědi
Drap

BMX

Každé kolo je určené na něco jiného, v anketě neni možnost jiné volby. Sám se musíš rozhodnout, na co kolo chceš.

tom004

Závodní kolo

Chybí „jiná odpověď“,proto používám tuto možnost. Pro mne je nejlepší takové,které nemá šlapačky a přesto jede bez mého přičinění i do kopce. 🙂

anonym

Závodní kolo

Doplňuji:
Také jsem si nevybral odpověď, já mám crossové kolo a jsem spokojen, zvládne bez problému silnici i mírný terén, ale do lesa to není.

SonsyMite

Závodní kolo

Já jezdím jen na silničním kole. Na jiném se nedá, už jen kvůli pružení, které se na 90% horských kol nedá ani z poloviny zablokovat. Když jsem si půjčil od kamaráda velmi kvalitní horské kolo, tak jsem se neprojel. Pružiny jsem zablokoval (i tak to stále pružilo) a nejvyšší převod tj. 3 a 7 se vyrovnával mému 1 2. To jsem jel asi 52km/h.
Úplně nejlepší je podle mne si koupit silniční, dát na něj trochu slabší převody a tlusté ale silniční pneu.

misus

Horské kolo