Pokročilý

Které kolo je nejlepší k jízdě.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Horské kolo

Doplňuji:
Záleží na tom,kde aa jak chceš jezdit.Já mám MTB,jezdím často v lese a v terénu.Ale uvažuju ještě o koupi silničky.Kdysi jsem všechno odjezdil na Favoritu a taky to šlo:-)

Další odpovědi:

Zlatý

BMX

Každé kolo je určené na něco jiného, v anketě neni možnost jiné volby. Sám se musíš rozhodnout, na co kolo chceš.

Zlatý

Závodní kolo

Chybí "jiná odpověď",proto používám tuto možnost. Pro mne je nejlepší takové,které nemá šlapačky a přesto jede bez mého přičinění i do kopce. :-))

Závodní kolo

Doplňuji:
Také jsem si nevybral odpověď, já mám crossové kolo a jsem spokojen, zvládne bez problému silnici i mírný terén, ale do lesa to není.

Pokročilý

Závodní kolo

Já jezdím jen na silničním kole. Na jiném se nedá, už jen kvůli pružení, které se na 90% horských kol nedá ani z poloviny zablokovat. Když jsem si půjčil od kamaráda velmi kvalitní horské kolo, tak jsem se neprojel. Pružiny jsem zablokoval (i tak to stále pružilo) a nejvyšší převod tj. 3 a 7 se vyrovnával mému 1 2. To jsem jel asi 52km/h.
Úplně nejlepší je podle mne si koupit silniční, dát na něj trochu slabší převody a tlusté ale silniční pneu.

Pokročilý

Horské kolo

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.