Neonka

Které kočičí plemeno je k člověku nejpřítulnější ?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Žena, pokud je to kočka.

Další odpovědi
BEAES

Nejpřítulnější kočka je tehdy, když přinesete domů čerstvá játra.

Povahou nejpřítulnější by měla být kočka- Sphynx.

Lásenka

Bezsrstá kočička Sfinx, která je vhodná i pro alergiky.

Domka

Kříženci jsou zlatíčka

panenka

Řekla bych že je to Sphynx kočka ale i perské kočky jsou hodně přítulné

Terryle

Myslím, že jde hlavně o to, jak si „rozpatláte“ kotě. Vždycky jsme mívali jen vesnický směsky a bývali to takoví mazlové, že to nebylo možný :o)
Obecně myslím, že to je v povaze každýho jednotlivýho zvířete.