tomtttt

Které knihy Vás nejvíce poučily?

Odpovědi
tom004

Nevím jestli nejvíce,ale asi dokážu přečíst každou knihu.Knihy ke kterým se vracím jsou např.: Muž se srdcem kovboje,Egypťan Sinuhet,Strážci času,Malý velký muž,Mosty přes propast času,3× soudce Ti,Po nás potopa,vše co se týká rodu Rožmberků ap. V každé nějaké poučení je. Máme doma cca 350 knih a v nabídce knižního klubu je dobrá nabídka.A v ba­zarech s knihami se někdy objeví skvosty.

anonym

Encyklopedie v dětství.

ten který je

Poučení jsem čerpal z jedné knihy kterou mi v dětství dala moje babička.Tato kniha se jmenuje Matka vlast,je krásně ilustrovaná a mám ji dodnes.Byla vydaná v r.1921 a mapuje historii na našem území od pravěku až do nástupu T.G.Masaryka.Mám ji poškozenou protože jsem ji vzal do školy v dobrém úmyslu a jedna horlivá soudružka učitelka ji začala ve vzteku trhat když uviděla obrázek Masaryka.Měl jsem z toho tenkrát malér a ještě mně otec seřezal.

ReHu

Knihy od Dala Carnegieho a Roberta Kiyosakiho.

BandiOl

James Clavell: Tajpan

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/

Rufus

V každé knize najdu poučení, někdy více někdy méně. Ale co mně prostoupilo přímo do duše, je poezie Anny Achmatovové: Milostný deník a samozřejmě Zpěvy staré Číny. Ale jak píši, každá kniha dá poučení, radu, obohatí pěknou myšlenkou, citací…veršem, mottem apod. Přeji tady všem, ať prožívají jen slunné hodiny.