Avatar uživatele
tomtttt

Které knihy Vás nejvíce poučily?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4825 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Nevím jestli nejvíce,ale asi dokážu přečíst každou knihu.Knihy ke kterým se vracím jsou např.: Muž se srdcem kovboje,Egypťan Sinuhet,Strážci času,Malý velký muž,Mosty přes propast času,3× soudce Ti,Po nás potopa,vše co se týká rodu Rožmberků ap. V každé nějaké poučení je. Máme doma cca 350 knih a v nabídce knižního klubu je dobrá nabídka.A v ba­zarech s knihami se někdy objeví skvosty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Encyklopedie v dětství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Poučení jsem čerpal z jedné knihy kterou mi v dětství dala moje babička.Tato kniha se jmenuje Matka vlast,je krásně ilustrovaná a mám ji dodnes.Byla vydaná v r.1921 a mapuje historii na našem území od pravěku až do nástupu T.G.Masaryka.Mám ji poškozenou protože jsem ji vzal do školy v dobrém úmyslu a jedna horlivá soudružka učitelka ji začala ve vzteku trhat když uviděla obrázek Masaryka.Měl jsem z toho tenkrát malér a ještě mně otec seřezal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Knihy od Dala Carnegieho a Roberta Kiyosakiho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BandiOl

James Clavell: Tajpan

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rufus

V každé knize najdu poučení, někdy více někdy méně. Ale co mně prostoupilo přímo do duše, je poezie Anny Achmatovové: Milostný deník a samozřejmě Zpěvy staré Číny. Ale jak píši, každá kniha dá poučení, radu, obohatí pěknou myšlenkou, citací…veršem, mottem apod. Přeji tady všem, ať prožívají jen slunné hodiny.

před 4796 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek