Bronzový

Které jídlo můžu jíst bez ohledu na množství, abych si udržela formu nebo ještě zhubla?

Doplňuji:
Děkuji za odpovědi, ale úplně jste nepochopili na co se ptám :-) Znám tyto dietní postupy, vyváženost jídelníčku atd.
Zajímalo by mne jakou potravinu můžu jíst pořád dokola a nepřibrat. Třeba okurku, tam je hodně vody, málo kaloríí... Kdyby mě chytila "žravá" :-)
Třeba taky jablka - slupnu deset kilo a ty kalorie spálím už při kousání :-D
Takže konkrétní potraviny :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podívejte se do odkazu,dovíte se víc a něco si vyberete.
Nepřejídat se,omezit sladká a moučná jídla,hodně zeleniny,menší porce 5x denně atd.K tomu i dostatek pohybu.

Zdroj: http://www.google.cz/search?so urceid=navclient&hl=cs&ie=UTF- 8&rlz=1T4GGLL_enCZ387&q=Udr%c5 %been%c3%ad+v%c3%a1hy

Další odpovědi:

Zlatý

Jakoukoli zeleninu-okurky, rajčata, papriky, ředekve, salát, zelí atd. Z toho určitě nepřiberete.

Zlatý

Hlavně zeleninu a v syrovém stavu,maso rybí,kuřecí a co nejméně moučné výrobky omezit množství tuků živočišných a snížit cukry.Jezt pravidelně a pohyb pokud to půjde.

Zlatý

Nebo naopak nějakou, která Tě malým kouskem hodně zasytí a dá ti pocit, že máš dost.
Tos byla Ty, kdo psal, že vůbec nejí čokoládu? :) Jestli jo, tak je to škoda-chtěla jsem Ti poradit právě černou čokoládu s vysokým obsahem kakaa, to do sebe nasoukám čtvereček a je po chuti na čokoládu. A je prý zdravá.

A jinak - já se snažím požírací chutě redukovat tím, že hodně piju, miluju zelenej a bílej čaj. Když si koupíš nějakej dobrej, tak částečně i zažene honění mlsné. A je hodně zdravej a kalorie myslím fakt nemá :o)

Bronzový

"Samo" nejde nikde nikdy nic.
Lepší je si zjistit něco o nutričních hodnotách a metabolizmu.

Bronzový

Já to řeším sýrem cotyčem s těstovinama,šunkou a 20%sýrem edinou,někdy dám místo těstovin zemáky,pěkně prohřeju a je to mňamka,která zaručí že po ní zhazuješ.Je to spíš ale při potřebě zhodit rychle přebytečné kila.Tekutiny ve větším množství jsou samozřejmostí.

Zlatý

Hlávkové zelí a mléko.
Ale lepší je naučit se ovládat a nepodléhat "žravé". Protože podívej se na gorily. Jí jen ovoce, listí a některé mají i hodně přes metrák. To samé třeba zubr (zubrová) - ta se zabývá jen trávou a má mnoho metráků.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.