annas

Které jedince byste ubytovali v obludáriu? Co či koho měl na mysli autor písně?

Dnes mně stále zní v uších melodie písně Obludárium, kterou zpívá Pavel Bobek.

Ten dům oblud třicet let
stavěli jsme v akci Z
Sami mezi svými, tuze ošklivými
Stavěli jsme hrad svým snům – Obludárium

Notuju si tence píseň vyděděnce,
vivat Obludárium, Obludárium.

http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/bobek-pavel/obludarium-27719

Nejlepší odpověď
fcoop

Pokud to správně chápu--

Ten dům oblud třicet let
stavěli jsme v akci Z --

tak se jedno Obludárium zaměnilo za druhé.
Vlastně se v podstatě nezaměnilo,ony takovým svérázným způsobem prolnuly a jeden vlastně neví,které je které.
Dneska už mě vlastně přešel vztek,rozumím i tomu co, proč a jak se stalo.
Jen té pachuti v puse,té už se nezbavím.

Další odpovědi
anonym

Princeznu Bosanu a naseho šéfa,taky má pěknou skobu!
Doplňuji:
Náš kulturák s prodejnou Jednoty,fuj!

anonym

Drive se staveli bytovky – svepomoci. 🙂
Tak to me napadlo hned. Muj tata take stavel. A ty obludy … , no , mozna tam jedna bydlela. ☹

  • iv-

Drap

V prvé řadě asi celou vládu