annas

Které ingredience byste použili v dnešní kuchyni?

  1. Marašinka
  2. Turecký pepř
  3. Mandlové poloučky

Doplňuji:
Omlouvám se za překlep – patří poloušky. Vagra napsal správně.

Draku – já bych vám mandle posypala tureckým pepřem, přidala pálivou papriku a vše zalila višňovkou.

Nejlepší odpověď
1popelka1

marašinka — višeň, likér z višní (marasek)
turecký pepř – paprika

mandlové poloučky – netuším, ale mandle existují, tak snad i poloučky z nich se v kuchyni používají, ale určitě 3) někdo doplní, sama jsem zvědavá

Smutný drak: s dalšími ingrediencemi určitě něco ano… mě samotné by ale stačily višně, ať už jako ovoce a nebo likér na zmrzlině…

Další odpovědi
vagra

Mandlová polouška – mandle polovička-půl mandle

zdroj-Staročeská kuchařka

smutnydrak

noo…pěkný holky…ani nevím o čem je řeč,ale co jste mi schopné z toho uvařit ???