Bronzový

Které holení je nejlepší?

Jedná se o oholení tváře. Co je lepší používat, aby tvář byla co nejdéle hladká? Elektrický strojek vibrační nebo frézový, plastový nástavec s jedním nebo více břity, speciální krém. Máte s tím zkušenosti, nebo je to individuální záležitost?

Odpovědi:

Zlatý

Kdyby byl jeden holicí prostředek jednoznačně nejlepší, výrobny těch ostatních by už zkrachovaly. Každému vyhovuje něco jiného - já si např. nemohu vynachválit frézový strojek - , ovšem "aby tvář byla co nejdéle hladká", na to je odpověď asi jednoznačná, Indiáni to dělali depilací, kdy každý fous rovnou vytrhli i s kořenem.

Zlatý

Nejšetrnější a nejhladší oholení je břitvou s následným přeholením. Doposud tento postup nebyl ničím překonáín

asi záleží na citlivosti pokožky. otec třeba měl po el. strojku vyrážku,tak používá žiletku

Diskuze k otázce

Bronzový

Pepa25

Neporadím, mě holení tak nebaví, že jsem s tím přestal ... Pravda, občas vousy musím zastříhnout (mám elektrický zastřihovač vousů), jinak bych asi vypadal jak ZZ Top :-)

Zlatý

quentos

podle toho avataru to moc nevypadá ;{)> mě holení taky nebaví, ale co holt můžu dělat - zarostlej se sám sobě nelíbim a ženskejm asi taky ne ;{)>

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.