Irisa

Které gymnázium je lepší?

Dobrý den, sice už na gymp chodím, ale mí spoluškoláci ze základky , kteří chtějí na gympl zajímá, zda je lepší gymnázium Arabská v Praze 6, nebo gymnázium Kladno (nám, Edvarda Beneše). Mě by to také zajímalo. Poradíte?
Doplňuji:
Hamon: aspoň jsem to zkusila :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Hamon

E. Beneše

Nevěřím, že se najde dost jedinců, kteří navštěvovali obě gymnázia. E.Beneše volím pouze podle jména :)
Doplňuji:
Možná by se daly najít výsledky přijímacích zkoušek na VŠ pro jednotlivé školy. A z toho by se dalo něco vyčíst. Hodně štěstí.