Které dráty vytržené ze spínací skříňky použít k bleskurychlému (nouzovému) nastartování auta?

Odpovědi
Drap

Ty dva správné, jinak to nejde.

lexx

ve staré škodovce stačilo přiložit na kontakty kovovou korunovou minci a motor chytl

orwell

Trvalým spojením vodiče od svorky č. 30 s vodičem od svorky č. 15 se přivede +12 V na zapalovací soustavu a následným krátkodobým připojením vodiče od svorky č. 50 na spoj 30 – 15 se aktivuje spouštěč.