SpookyGirl

Které dítě by mělo sedět v autě uprostřed?

Mám 3 děti v letech 12,14,17. Když jedeme někam na výlet ,tak se hádají kdo bude sedět uprostřed.Jedna tvrdí že je nejstarší a ta druhá že největší a ta 3. že nejmenší. Prosím poraďte jak by to mělo být správně podle předpisů nebo tak. Děkuji :)

Nejlepší odpověď
gecco

Předpisy tohle neřeší…
😉
Podle mne je logické, aby vzadu uprostřed, což je u většiny aut nejméně pohodlné (bývá hůř polstrované a i ´menší´, než ta krajní) sedadlo, seděl ten nejútlejší z posádky auta.

Další odpovědi
ReHu

Ať se střídají. Je nejlíp vidět dopředu přes čelní sklo 🙂

lexx

to nejvíc neposedé

anonym

Nejstarší dopředu a ti dva mladší dozadu, není to ale věk, kdy by nepochopily, jak se maj za jízdy chovat