Avatar uživatele
anonym

Které datum na másle je správné?

Dnes bylo zakoupeno máslo se dvěma daty.Které je správné?

http://img.na­dapenny.com/t20/110­94/nadap041702873­170231.jpg
Doplňuji:
Dnes mi bylo v obchodě řečeno,že etiketa na másle je správná.Prý se vyprodávají staré(mrazené)vo­jenské zásoby a prý se tak děje již 50 let!Věřit či nevěřit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, Jirka P., dědapetr, Marunka2 před 4767 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Podle dcery prodavačky je správné to co je natištěné na obalu z výrobní linky.Protože to se tiskne před expedici z výrobní linky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

no bude nejspíš správné to na lepíku, ale nechápu jak mohou něco takového dát do prodeje-zřejmě našli obalový materiál někde zašantročený a co kontrola.....? no to je opravdu bordel všude
Doplňuji:
tak to jste mě rozesmál …/ale vy rád žertujete/prý vojenské zásoby to přeci se nesmí , tak dík aspoň si budu dávat pozor v obchodech.

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Marunka2

Máslo dva roky nevydrží ani náhodou, leda by bylo z umělé hmoty 😉.
Pokud jste mášlo koupil někdy v poslední době a jestli to bylo v slušným obchodě, pak by to mělo být to z lepítka. Ale jinak je to fakt zvláštní.
Ale když jsem se dívala na tu fotku, tak mám pocit, že takové obaly znám – myslím s těmi dvěma daty. Sama se na to zaměřím.
Doplňuji:
Doplnění:
Zajímavé čím dál více 🙂. Když se tak prodávají staré vojenské zásoby mražené, tak proč to bylo vyrobeno před dvěma lety (mám dojem, že na obale je první datum 2009)? Asi bych požadovala slevu a pro jistotu se obrátila na potravinářskou inspekci (SZPI).

Upravil/a: Marunka2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pariskiki

asi to 1 to nahore

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ano,rád žertuji,ale v tomto případě nikoliv. Sleva samozřejmě byla.Z 29.90 na 27.90 Kč.Psal jsem na ČOI,ALE DO TÉTO CHVÍLE ODPOVĚĎ ŽÁDNÁ.

před 4767 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

jsem moc zvědavá co vám odpovědí!!!!!

před 4767 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování