Které datum na másle je správné?

Dnes bylo zakoupeno máslo se dvěma daty.Které je správné?

http://img.na­dapenny.com/t20/110­94/nadap041702873­170231.jpg
Doplňuji:
Dnes mi bylo v obchodě řečeno,že etiketa na másle je správná.Prý se vyprodávají staré(mrazené)vo­jenské zásoby a prý se tak děje již 50 let!Věřit či nevěřit?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Podle dcery prodavačky je správné to co je natištěné na obalu z výrobní linky.Protože to se tiskne před expedici z výrobní linky.

Další odpovědi
hanulka11

no bude nejspíš správné to na lepíku, ale nechápu jak mohou něco takového dát do prodeje-zřejmě našli obalový materiál někde zašantročený a co kontrola.....? no to je opravdu bordel všude
Doplňuji:
tak to jste mě rozesmál …/ale vy rád žertujete/prý vojenské zásoby to přeci se nesmí , tak dík aspoň si budu dávat pozor v obchodech.

Marunka2

Máslo dva roky nevydrží ani náhodou, leda by bylo z umělé hmoty 😉.
Pokud jste mášlo koupil někdy v poslední době a jestli to bylo v slušným obchodě, pak by to mělo být to z lepítka. Ale jinak je to fakt zvláštní.
Ale když jsem se dívala na tu fotku, tak mám pocit, že takové obaly znám – myslím s těmi dvěma daty. Sama se na to zaměřím.
Doplňuji:
Doplnění:
Zajímavé čím dál více 🙂. Když se tak prodávají staré vojenské zásoby mražené, tak proč to bylo vyrobeno před dvěma lety (mám dojem, že na obale je první datum 2009)? Asi bych požadovala slevu a pro jistotu se obrátila na potravinářskou inspekci (SZPI).

pariskiki

asi to 1 to nahore

anonym

Ano,rád žertuji,ale v tomto případě nikoliv. Sleva samozřejmě byla.Z 29.90 na 27.90 Kč.Psal jsem na ČOI,ALE DO TÉTO CHVÍLE ODPOVĚĎ ŽÁDNÁ.

hanulka11

jsem moc zvědavá co vám odpovědí!!!!!