Ktere ctvrleti mate

nejradeji?U mne je to podzim,kteremu rikam-nejlepsi malir barev.

Nejlepší odpověď
mojitek

LÉTO by mohlo byt 365 dni v roce 😉
Doplňuji:
ILINES : u te otazky „čím udit“ jsem to nemyslel na Vas s temi palci dolu 😉

Další odpovědi
ten který je

Mám rád podzim když skončila sezona a já mohu nerušeně trávit čas u ztichlé řeky při lovu ryb nebo vyjíždkou na kole.Je to období kdy se pomalu ukládá příroda k spánku a člověk si uvědomí že vše je jen na nějaký čas.Tak jako život stromů,zvířat a lidí.

anonym

Konec léta + „babí léto“. Ani vedro, ani zima.

Miroslavst

kdo mě zná, tak ví, že 100% vyhrává léto!!!!!
Teplo, bazén, grilování, zahrádka, hezký holky (v zimě jsou zachumlané). Prostě léto a teplo.
Nemam rad zimu-brrrrrr

BEAES

Nejraději mám JARO. Miluji jarní kytky- tulipány, sněženky, krokusy atd. To je pastva pro oči.

dagry

No jasňačka že podzim a to „babí léto“ to je nádhera. Aspoň tady u nás na horách to bývá vždycky krása, ale zase ta předzvěst blížící se zimy… tak to mě vždycky děsí, protože ve městech už bývá dávno jaro a tady u nás NIC.

Michal

Začátek léta.Je teplo,ale příroda není ještě zničená horkem.A vše je svěží a zelený je každý kousek trávy,i ten nejmenší trs.

Jahoda

Jednoznačně LÉTO! Souhlasím s mojitkem-mohlo by být 365 dní v roce ;o). A ajko druhý u mě vede podzim-krásně barevný a teplý. To je taky moje :)

chucky

Mám ráda jaro, když vše začíná kvést.

FOG

Kazde rocni obdobi ma neco do sebe.Ale po teto zime se uz tesim na Jaro.Prave griluji ryby na rostu a prvni slunicko tady je asi jiz tou predzvesti.

vecernice

Momentálně jednoznačně léto.

panenka

já mám nejraději jaro léto

afro.minerva

LÉTO, LÉTO, LÉTO. Už aby tady bylo. Jsem teplomilný člověk.

Zuzik

Mně se tedy strašně líbí jaro a podzim. Jaro protože začíná vše zelenět a ráda ošmikávám stromky a podzim protože se zbarvuje les a ráda pracuji na zahradě např. hrabání listí, rytí zahrádky apod.

Vicki

Jednoznačně podzim-raní mlhy se rozplynou a je krásně až do večera.A mrazivou slunečnou a bílou zimu.To si úplně lebedim:-).