Illines

Ktere cizi jidla,cizi kuchyne vas nevabi?Co urcite by ste nejedli?

Nejlepší odpověď
briketka10

ochutnala bych všechno..jsem asi divná..

Další odpovědi
anonym

Mořské potvory(mimo ryb),držťky,k­vasnicové noky a další. Z cizí kuchyně mě neláká židovská.

Damiana

Víceméně se přidávám k Hanulce a Barbakanovi, jen ty nočky z droždí miluji. Ale brouky a jinou havěť taky nechcí na talíř.
Nejím vnitřnosti, tlusté maso a nemám ráda těžké máslové dorty.
Z kuchyní mi nic neříká klasická anglická, japonská ani africká a zmiňovaná židovská.

hanulka11

brouky ,šneky, žabí stehýnka,…podobnou havěť

franku

Drštky a špenát.Z cizí kuchyně asi to co se jí za živa nebo tepelně neupravené.