Avatar uživatele
anonym

Které cesty vedou do Říma?

Doplňuji:
Já bych nechtěl do Neapole.....

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanulka11, dědapetr před 4774 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ella

no přece všechny =)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

no přece všechny!!!!!!!
Doplňuji:
Já bych se chtěla aspoň jednou projít po Španělských schodech..... a pak posedět a jen tak pozorovat krásy a dění všedního dne

/přiznejte se kdo z vás tam byl?/

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
FOG

Narozdil od tech v CZ jsou nekter jeste porad provozuschopne­.Nedavno objevili ve Velke Britanii jednu v lesich.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Neřeším to mám navigaci ta mě navede do cíle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Nejlepší cesta do Říma je s cestovkou.
Byl jsem ve „Věčném městě“ bohužel jen krátce, ale stojí za to jej vidět. Ještě jednou a na delší dobu tam určitě pojedu. Při návštěvě je třeba si dát pozor na jeden veliký problém. V Římě jsou u všech památek velice dobře organizované tlupy pouličních zlodějů. Nejhorší to bylo u Fontány di Trevi, kde je menší prostor a lidi okouzleni vodní pohádkou jsou nic netušící snadno okradeni. Běžně Ti haranti používají fígl s papírem, jednu ruku nad a jednu šátralku pod papírem. Hned po okradení se lup předá dalším komplicům a za okamžik je peněženka o několik desítek metrů dál. Bohužel, vůbec v celém městě je to daleko horší než v jiných velkoměstech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neguš

Všechny cesty prý vedou do Říma,s tím se dá jen souhlasit to město je opravdu nádherné,chce to jen víc času než jen 1 den.
Ovšem i Neapol je krásné město i když také přelidněné.Nap­ř.automob.dopra­va je velmi hustá a složitá.I tak stojí za to Neapol vidět-doporučuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek