Které cesty vedou do Říma?

Doplňuji:
Já bych nechtěl do Neapole.....

Nejlepší odpověď
Ella

no přece všechny =)

Další odpovědi
hanulka11

no přece všechny!!!!!!!
Doplňuji:
Já bych se chtěla aspoň jednou projít po Španělských schodech..... a pak posedět a jen tak pozorovat krásy a dění všedního dne

/přiznejte se kdo z vás tam byl?/

FOG

Narozdil od tech v CZ jsou nekter jeste porad provozuschopne­.Nedavno objevili ve Velke Britanii jednu v lesich.

dědapetr

Neřeším to mám navigaci ta mě navede do cíle.

suaeda

Nejlepší cesta do Říma je s cestovkou.
Byl jsem ve „Věčném městě“ bohužel jen krátce, ale stojí za to jej vidět. Ještě jednou a na delší dobu tam určitě pojedu. Při návštěvě je třeba si dát pozor na jeden veliký problém. V Římě jsou u všech památek velice dobře organizované tlupy pouličních zlodějů. Nejhorší to bylo u Fontány di Trevi, kde je menší prostor a lidi okouzleni vodní pohádkou jsou nic netušící snadno okradeni. Běžně Ti haranti používají fígl s papírem, jednu ruku nad a jednu šátralku pod papírem. Hned po okradení se lup předá dalším komplicům a za okamžik je peněženka o několik desítek metrů dál. Bohužel, vůbec v celém městě je to daleko horší než v jiných velkoměstech.

Neguš

Všechny cesty prý vedou do Říma,s tím se dá jen souhlasit to město je opravdu nádherné,chce to jen víc času než jen 1 den.
Ovšem i Neapol je krásné město i když také přelidněné.Nap­ř.automob.dopra­va je velmi hustá a složitá.I tak stojí za to Neapol vidět-doporučuji.