Fantom Nasty

Které české rádio posloucháte nejvíc?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

Radiožurnál …když už si to musím platit a alespoň se něco dozvím. Z ostatních rádií mimo skupinu ČRo se nedozvím nic. A nejsou tam reklamy.

Další odpovědi
iwrana

Frekvenci 1

anonym

Radio Beat, Rock radio

Funna

v práci Radiožurnál…doma a v autě Radio BEAT…

Ice man

Evropu 2!

Hykam

Rádio Blaník, hrají tam „hezky česky“

beer

Leonardo. Bohužel, teď je jen 2 hodiny denně v ČRO Plus..

Braník

Radio Beat, Rock radio Šumava

Poklička

Radio Impuls a radio Evropu 2.

jirkajirka

Internetové Country rádio Mám rád přírodu a vše co se týče trampingu.

anonym

ČR 2, neboli Prahu.Nejenže tam neopakují stále stejné písničky, jako na jiných rádiích, hrají tam i písničky z let 50tých a dalších,ale vybíráme si s manželkou (posloucháme v tu určenou hodinu oba) různé pořady.Víme co v kterou hodinu už bude a buď to posloucháme v rádiu nebo na počítači.Opakují různé silvetrovské scénky a jiné a dozvíme se z toho i poučné věci a ne jako jinde, kde dovedou jen ztrapňovat lidi různými telefonáty.

Rocker

Blaník,Beat,na netu Gothic