Ktere Ceske hory jsou pro vas odobne nejkrasnejsi. ? -iv-

Doplňuji:
Zase jsem oslik . 🙂 OSOBNE . Hanulka mi da. ! Nedavno se tu , myslim ptala , jestli po sobe cteme otazky a odpovedi. 🙂 Ja ctu … , ale prd platne. ☹ -iv-

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, zda myslíte hory jen v oblasti Čech, nebo v celé naší republice.

Protože jsem z Moravy, mám nejraději Jeseníky.

Další odpovědi
anonym

Jsi zamilovaná,tak proto..Já mám nejraději ty naše-Krušné.To víš,hrála jsm tu už kuličky tak je mám pod kůží.

rynek878

osobně nejvíce navštěvuji Jizerky-Severní Čechy

Emms

Ale no tak :)…pro mě jsou nejkrásnější Krkonoše…já taky čtu obojí :D

tom004

Dobrý den.Mám rád Jeseníky,ale krása Šumavy,je neoddiskutovatelná.

salsa verde

jsem patriot takže miluju Beskydy ale moje velká, veliká tajná láska: Šumava.

vagra

Beskydy a Jeseníky. Snad proto, že jsou nejblíž a takřka celé jsme je s kamarády „pročundrovali“, je k nim můj vztah vřelejší, než k jiným.

Deli

Jizerky, jezdila jsem tam léta ke kamarádce.
A Šumava, tu máme nejblíž. Raději tam ale jezdím, když není sníh, nemám ráda, když to klouže 🙂

01Ricco

Šumava

arygnoc

jeseníky, beskydy.

kdysi byly u nás i tatry, také je mám rád.

jendahun

Beskydy,tam jsem prožil v lesích dětství a do lesa utíkal od osmi let.V poslední době se mi celkem líbí Hostýnské vrchy.