Mirdas

Které bylinky a koření rozhodně nescházejí ve vaší domácnosti ?

Ke terým jídlům je přidáváte, popřípadě na své zdraví ?
Jaké máte zkušenosti i s méně známíma ?

Nejlepší odpověď
anonym

Majoránku,petržel­.pažitku,libe­ček,ten mám rád v polévce,dá jí fakt šmak.

Další odpovědi
Drap

Bylinky a koření přidáváme téměř do všech jídel. Jmenovat je tady by bylo příliš zdlouhavé. Spoustu si jich pěstujeme, něco sbíráme a zbytek, hlavně základní koření si kupujeme.

dědapetr

Těch bylinek je mraky,jsou na vaření a taky na čaje a tinktůry a odvary.Vypisovat bylinky na zdraví,tak těch je pěkná řada.Mám je vždy když je potřebuji ale neuskladňuji dlouhodobě,Když potřebuji tak dokoupím.Tady jen ukázka kde nakupuji:http://www.pro­dejbylin.cz/sor­tpro.html

klumprt

Pepř – univerzální
paprika – nezbytná v guláši
nové koření, celý pepř – dávám do polívky
majoránka – guláše, polívky
hřebíček, citronová kůra, jalovec – svařák.

Jsem kuchař začátečník, takže nějaká méně známá jídla a koření vůbec nezkouším. Objevuju teprve základní česká jídla 🙂

briketka10

hlavně Chilli, na ryby, kmín, řasa nori do polívky,
skořice, koření do svařáku, hřebíček, řeřicha..
jo a sojovka tu miluju 😁