Lorrien

Které britské/americké zpravodaje považujete za seriózní?

Bonjour, chtěla bych Vás poprosit o radu. Potřebuji získat všeobecný přehled o dění ve světě, a tak bych si chtěla přidat do záložek nějaké stránky, jako jsou bbc.co.uk, foxnews.com, cnn.com, apod. Jenže jsem slyšela, že některé stránky (nebo televizní kanály vůbec) jsou nespolehlivé, honí se za senzacemi a podávají mylné informace. Nemáte prosím o těchto stránkách/kanálech někdo přehled? Předem děkuji :)

Odpovědi
odpomass

Tak například u bbc určitě nešlápneš vedle, jiné moc neznám…