Jakub

Které body programu politických stran vás přivedou k volbám, a kterých stran se to týká.

Řada voličů jde k volbám se setrvačnosti(a nebo také nejde). Rád bych věděl, který bod volebního programu(které body) jsou pro vás rozhodujícím kritériem pro vaše rozhodnutí volit.
Doplňuji:
Nevadí, hlavně, aby fungovala pluralita.

Nejlepší odpověď
-

bohuzel zadny. strany do volebnich programu napisou klidne, ze zeme je placata, aby ziskali volice. jen plane sliby, ktere se pote neplni.
opravdu nevim koho volit. male strany se tam nedostanou a stare se jen prohodi. myslim, ze nam ta prularita nejak nefunguje ☹
Doplňuji:
pluralita…

Další odpovědi
Michal

Sliby chyby, to mě odrazuje.

iwetax

Porodné, rodičovský příspěvek, poplatky v nemocnici.

Jirule

Především pro mne politický program nesmí představovat jen snůšku slibů, ale promyšlenou koncepci směřování naší země v dalších letech. V tomto směru mne nejvíc zaujal volební program Strany zelených.

Zdroj: http://www.volebni-programy.cz/2010/pos­lanecka-snemovna/volebni-program-strany-zelenych-pro-volby-do-poslanecke-snemovny-v-roce-2010/