jarzal

Které auto si mám koupit Mitsubischi OUTLANDER, nebo WV TIGUAN? A v čem jsou výhody ,nebo zápory?

Nemohu se rozhodnout , zda Mitsubischi ,nebo WV. ? Mně by snad vyhovoval Outlander , ale WV je klasika._?
Doplňuji:
Jaký motor používá Mitsubischi a kde se vyrábí Outlander 4WD? a kde se vyrábí Tiguan?

Nejlepší odpověď
venkovan

Má pocit, že TIGUAN se vyrábí v Turecku.
Není otázkou jaké auto si koupit, ale zda jeho vlastnosti využiješ. Ani jedno není dobré do horšího terénu – tak na polňačky s trochou bláta. Obě auta jsou těžká, proti jiným autom o stejném obsahu motoru. Pocit velikosti je možná dobrý – do chvíle než autem narazíš do chodce. Potom se jeho cena výrazně prodraží.

Další odpovědi
mosoj

Chceš si koupit auto a nevíš jaký má motor? Tak to už jsi se hodně přiblížil přihlouplé Americe.

honza19hk

záleží na to na co ho chceš používat ale upozorňuji,že jako teréňák jsou naprd.
Jiak VW je německý koncern takže se vyrábí nejspíš v německu.