Q

Které auto s nízkou spotřebou a velkým prostorem?

Hledám auto pro 7osob nebo hodně věcí (vyndavací sedadla) s nízkou spotřebou ve stáří cca 5let, hledám typ auta – ne inzerát, ale tip na typ – třeba Galaxy, Sharan…
Doplňuji:
Díky za radu, ale jak říkám, všechny tyhle ojetiny jsou už hooodně ojeté – 2002 už není žádný mladík ☹

Odpovědi
anonym

Mám spoustu známých co tyto jak říkají, "autobusy"mají a jsou s nimi maximálně spokojeni,právě hlavně kvůli prostoru v něm.

Zdroj: http://www.au­toweb.cz/star­si-auta-recenze/renault-espace-1997-2002/11864

panenka

doporučila bych vám naftáky tyto dva druhy zafira a alhambra

Blecha

peugeot 807