Které 3 zemřelé osobnosti (jakákoliv oblast) by jste přivedli zpět k životu, kdyby jste měli tu moc?(čiste teoreticky)

Bylo by pekne uvest i duvod, pro vase volby a zda si myslite jestli by se dana osoba dokazala zmenit svuj zivot v dnesni dobe, ci behem sve druhe sance.

Nejlepší odpověď
petra15

Hele Pepícku, prisel jsi práve ze skolicky, a ted tu zase budes az do vecera trollovat, co ?

Další odpovědi
Mirdas

Velice těžké odpovědět jen ve třech možnostech.
Určitě by to byli lidé, kteří na tomto světě byli k užitku ostatnímu obyvatelstvu.

Monca_a

Iveta Bartošová, Václaav Havel a kamarádky tátu

ivzez

Karel IV.
G. B. Shaw
Karel Kryl

Nazdar Bazar

Joey Ramone,Johnny Ramone, a Dee Dee Ramone. Ale tuto schopnost bych chtěl zužitkovat i v budoucnu.
Doplňuji:
Vyjmenoval jsem je jelikož je to moje oblíbená kapela

Tesla, Einstein a můj oblíbenec Jobs.

Mc Merkurion

petra15
co máš s tím Pepíčkem,dyť jsou i jiná jména…

petra15

ty jsi taky Pepícek 🙂xD — tvoje trollování u mojí ot. s koly (nakoukni, más tam odp.)

Mc Merkurion

u jedný otázky to beru jako fór,ale skoro u všech,když některý jsou i zajímavý,jinak odpovědět na otázku neumíš?