fortin

Kterak duplikovat barevný kinofilm?

Koupil jsem promítačku Diax 3 z roku 1977 a k ní pohádky. Co kdybych chtěl používat raději kopii než originál. Jak na to? Četl jsem někde o nějakém skenování ale to je jiný přístroj než skener.

Nejlepší odpověď
Q

Neříkám ,že velmi kvalitní, ale velmi rychlé řešení – chytni kameru nebo foťák s dobrým rozlišením a snímej přímo plátno, o moc horší to nebude, rychlejší určitě… Ale pohádky se dají sehnat určitě i snadněji…