atena11

Která zvířata mohu spatřit v chorvatsku (v létě) ???

Myslím všechny zvířata která by mohla být spatřena v chorvatsku ve volné přírodě a v prostředí jákyýmkoliv. Čili ve vodě, ve vzduchu na pevnině ve stromech v zemi atd.

Nejlepší odpověď
beer

Je jich poměrně dost, viz odkaz:
http://www.chor­vatsko.cz/obec/flo­ra.html#fauna

Další odpovědi
Funna

takové, které zrovna půjde, poletí, poplave kolem…krom mořských živočichů nic jiného než u nás nečekej…spíš méně, než více…

briketka10

v destinaci Kvarner ti dělají společnost orlové, vlci a medvědi.
ve Splitu se dá sportovně rybařit ulovíš takové ryby, jako je
kanic, zubatec , pražman a tuňák až po sladkovodní druhy
jako jsou pstruzi a sumci, se Chorvatsko řadí mezi vrcholné
světové destinace pro sportovní rybáře..
zdroj :
http://croati­a.hr/cs-CZ/Objev-Chorvatsko

Lamalam

Opravdu chceš vyjmenovat všechny druhy? Předpokládám, že jenom u hmyzu jich bude několik tisíc.

kesim

My jsme tam viděli z těch exotičtějších štíra, chobotnici, rejnoka a spoustu dalších potvor v moři.

NelieM

Cikády co řvou jako krávy :):)