Která zvířata lze vodit na vodítku?

Nejlepší odpověď
led

Teoreticky na vodítku môžte vodiť ktorékoľvek zviera.
Ale predstava slona na vodítku na sídlisku…

Další odpovědi
Drap

Víceméně všechna domácí zvířata, a po zvyknutí a naučení i většinu těch divokých. I když třeba u krokodýla, nebo hrocha by byl vážný problém

hanulka11

viděla jsem třeba fretku, kočku, psa,

pak bys mohl mít i nějakou tu dravější šelmičku

www

Všechna zvířata, která takto v mládí zvykneš, myslím tím obratlovce, ne šneka 😁.
Zkušenost

venkovan

Pokud je manžel bačkora, tak i jeho.

samicek333

Kterékoliv, ale musí mít dostatečně dlouhý nebo silný krk, aby tam vůbec vodítko šlo přidělat (myslím např žížalu :D)

pavouk1971

Jak zde píší ostatní,na vodítko můžeš naučit téměř každé domácí zvíře nebo resp. každé zvíře,co se pohybuje na končetinách,akorát konkrétně co se týče studenokrevných živočichů,tak to skutečně nerad jako chovatel vidím už jen kvůli jejich zdraví.Uvedu jen příklad toho,že jsem viděl v Praze v metru holču s leguánem zeleným na tkzv.prsáku.Je to sice zajímavý podhled,ale to zvíře není stavěné na naše klimatické podmínky. :(