zjentek

která zubní pasta je podle vás, jak říkáme u nás na moravě, the best? :o

Nejlepší odpověď
annas

Nejde o druh pasty, ale o způsob čištění a pravidelnost, tedy mechanické odstraňování povlaků z povrchu zubu, protože čistý zub se nemůže zkazit.

Podle testů o kvalitě zubních past, tvrdí stomatologové, že všechny pasty jsou totiž skoro stejné a navíc na nich záleží jen málo. Pasty střídám.

Všimněte si na širším okraji tuby, jaký najdete proužek. Zelený a modrý svědči o tom, že v patě není mnoho „chemie“ na rozdíl od červeného proužku.

Další odpovědi
lukas.zmizik

já sem se dozvěděl od zubařky, že nejlepší je pasty střídat a že taky de dost o kartáček – všechny ty zlepšovadla a zakřivení a a šperháky jsou docela k ničemu, nejlepší je švýcarský kartáček s tenkýma štětinama curaprox

http://kartac­ky.heureka.cz/cu­raprox-cs-5460-ultra-soft-3-ks/recenze/

…ale už sem v kauflandě našel stejný, akorát noname za 39 kč

marci1

Výborná je zubní pasta Glister. Myslím si ale, že důležitější je správný zubní kartáček. Ten je nejlepší od švýcarské firmy Curaprox (měkký).

Radomír.cz

Já používám Lacalut. Jsem s ní spokojený. Ani bych neměnil.

arygnoc

kanagom.

ale troška lepí.

;)

zjentek

odkud ty to znáš.

však je to české.

;)

arygnoc

však ja žijem v čechách dlhšie, ako ty si sa narodil.

;)

arygnoc

kecám, to by ma doma umlátili – na morave.