Avatar uživatele
DusanOrlik

Která zpěvačka podle vás nejlépe zpívá?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? barnajka před 4653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Nikdo/Jiná (napíšu jaká, a proč)

Mně moc tyhle zahraniční zpěvačky neřikaj. Pár písniček od nich mám, ale že bych „žrala“ každou jejich písničku, tak to ne. Tu Katy Perry hlavně ani neznám. V PC mám nejvíce písniček od Rihanny, jednu od LadyGaga a od Madonny taky jednu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Nikdo/Jiná (napíšu jaká, a proč)

Martina McBride … kdyby nezpívala nejlíp, asi bych ji a její úžasný soprán nevydržel už 17 let žrát. Jinak kdybych si měl vybrat z těch pěti uvedených, tak jednoznačně Katy Perry, ostatní uvedené jí nesahaj ani po kotníky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

LadyGaga

Mě se spíše líbí Avril Lavinge, ale Lady Gaga taky. Hlavně poker face

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Nikdo/Jiná (napíšu jaká, a proč)

Od každé z uvedených zpěvaček znám jednu, max. dvě písničky. Jen Britney Spears mi říká trochu víc – když začínala, byla jsem zrovna puberťák, takže mě to neminulo.
A Madonnu znám samozřejmě taky, ale to co dělá dneska, bych už zpěvem nenazývala. Chce jít za každou cenu s dobou, svou tvorbu zaměřuje hlavně na mladší publikum, ale přijde mi uhozený, aby ženská v jejím věku lítala po podiu skoro nahá a dělala cosi jako taneční hudbu. Ve všem, co dělá, se soustředí víc na megalomanský efekty než na kvalitu. Někomu se to možná líbí, mě to ale neoslovuje. Uznávám Madonnu z jejich starých dobrých časů – You must love me, You'll see, Evita…to byly úžasný písničky. Dnešní Madonna je spíš trapoška – tímto se omlouvám všem jejím fanouškům :)

Z těch současných zpěvand byla výjimečná Amy Winehouse – nijak zvlášť jsem ji neposlouchala, ale z toho šedýho průměru vyčnívala o pěkný kus. Měla krásný hlas, nešlo si ji splést. Škoda jí, škoda..

Jinak u mě osobně na celé čáře vede Amy Macdonald a Kari Bremnes – obě jsou spíš písničkářky než zpěvačky, ale talentu mají na rozdávání. Krom toho na mě působí sympaticky, skromně – a co oceňuju nejvíc: když o nich někde čtu, vždycky je to v souvislosti s jejich hraním. A ne s osobními aférkami a skandálky.

No a mám ráda taky Shaniu Twain a Annu Murphy – Anna Murphy teda není solistka, zpívá v kapele Eluveitie, ale je to sympatická skromná holka s nádherným hlasem. A chlapi se prý můžou zbláznit z jejich krásných očí :))

PS: Quentosi, díky za tip ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

Nikdo/Jiná (napíšu jaká, a proč)

ze zahraničních Adele, u nás stále Lucie Bílá

a proč? … proto:)
http://www.you­tube.com/watch?v=il-NdjTtUAI&featu­re=related
http://www.you­tube.com/watch?v=wjQfk02­0PS8

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

KatyPerry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

Nikdo/Jiná (napíšu jaká, a proč)

ty snad eště nevíš, že to nezpívaj voni, ale je přepracovaný přez počítač stejně jako u většiny!!!!!! zvívaj jako červenej mravenec, hodí to do programu a už frčí plyback!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natee

Rihanna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fildas

LadyGaga

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Nikdo/Jiná (napíšu jaká, a proč)

Bývalá zpěvačka kapely Nightwish – Tarja Turunen.
Je to pěkná baba a umíííí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Florinka

Nikdo/Jiná (napíšu jaká, a proč)

Z domácích „Špinarka“ a ze zahraničních Adele, ta opravdu úžasný hlas …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek