Agneta

Která známá osobnost má nejhezčí účes?

Jen ženské osobnosti:)
A ještě pod-otázka: Taky se vám stalo, že když jste přišly domů z kadeřnictví, kde jste si nechaly udělat „účes“ – zrušením dlouhých vlasů, tedy relativně nakrátko – že se vám zvětšily oči? – u mně ale jen na den, pak už bohužel zase normálka…:DDD

Nejlepší odpověď
gecco

Sinéad O'Connor…
Mívá vlasy podobné délky, jako já.
😉
BTW – mně se „zvětšily oči“, když přišla kdysi nakrátko ostříhaná přítelka!! To mi málem vypadly z důlků.
;-DD

Další odpovědi
carpediem

Nejde o účes, ale o kvalitu vlasů, když má někdo fajné vlasy, jde mu učesat všechno.

Líbí se mi vlasy Elišky Bučkové.

milablond

Mne se nejvice libi jednoduche DLOUHE vlasy, hezky promelirovane ton v tonu, hlavne ne klasicky peroxidovy melir na tmavych vlasech. Takze ze znamych osobnosti by to byla Aniston, Hudson, Beyonce…

anonym

Nikdy jsem nebyl na krátko,učes mi sedí Sandry Vebrové,je to kemoška
https://www.go­ogle.cz/search?q=san­dra+vebrov%C3%A1&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a&channel=nts&gfe_­rd=cr&ei=xqZXVN6uD8­6fOsOxgKAM

marci1

Podle mě měla nejkrásnější účesy Brigite Bardot. Ty nádherné drdoly ! Ta ženskost ! Alespoň někdy by dnešní ženy mohly nosit slavnostní účesy. Sportovní účesy jsou také hezké, ale musí mít správný střih. Jednou jsem si také nechala dlouhé vlasy zkrátit ( pro změnu ) na kratší, oči se mi taky zvětšily, ale bohužel mě skoro nikdo nepoznával ! 🙂
https://www.go­ogle.cz/search?q=bri­gitte+bardot&cli­ent=firefox&hs=cl1&r­ls=org.mozilla:cs:of­ficial&channel=fflb&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=g65XVNLFCIH­daoWHgOgC&ved=0CAg­Q_AUoAQ&biw=1261&­bih=638#facrc=_&im­gdii=_&imgrc=V0K4MR4w­ABXwVM%253A%3B­z0Iv7u2qu623qM%3Bhttps%2­53A%252F%252Flu­xusnizivotvanil­ky.files.wordpres­s.com%252F201­1%252F04%252Fbri­gitte-bardot.jpg%3Bhttps­%253A%252F%252Flu­xusnizivotvanil­ky.wordpress.com%252Ftag­%252Fbrigitte-bardot%252F%3B3­700%3B4302

cochee

Mě jsou známé osobnosti u p**ele, tudíž i jejich účesy ;)

bububabu

Když si dlouhé vlasy ulízneš dozadu a gumičkou sepneš také máš velké oči?! Co je to za nesmysl? Jinak účesy neber na osobnostech tak vážně protože velice často mají paruku. Hodně paruk nosí Beyonce.

Agneta

Jugar >>> Sandra Vébrová je ale strašidlo…ta by už měla něco udělat:D