marcelkacz

Která ze škol na medicínu, je podle vás nejkvalitnější? Praha, Olomouc, Hradec Králové

Hlasujte v anketě

Odpovědi
manon

Praha

Vysoké školy s tradicí mají přinejmenším tu výhodu, že si můžou vybírat studenty a taky to dělají. Logicky tím získávají to nejlepší z řad studenstva (výjimky samozřejmě jsou). Kdo se nedostane na renomovamou školu, vezme zavděk méně renomovanou. Mýlím se?

Obdobně to (až na výjimky :) znám je a ctím…) funguje s výběrem pedagogů.

Drap

Praha

Ani Praha ani Olomouc ,Ani Hradec…co takhle Brno ?