Která z níže uvedených kategorií by podle vás byla nejužitečnější, pokud se na Odpovědi.cz přidala?

Je tu nějaká, která vám tu chybí a neuvedl jsem jí?
Nechat vše tak, jak je, tak se nikam neposuneme kupředu. Nebýt žádostí o obrázky k otázkách, tak by tu nikdy nebyly. Teď tu jsou a jak je to fajn! :)

Něco k zamyšlení:

Člověk, který přichází s novou myšlenkou, je blázen do té doby, než jeho myšlenka zvítězí.
Mark Twain

Nejlepší odpověď
dědapetr

Žádná, vždy se najde místo kam to dát

Další odpovědi
brillant

Žádná, vždy se najde místo kam to dát

Drap

Žádná, vždy se najde místo kam to dát

Myslím, že přidávat neni třeba, kdo chce, tak příslušnou kategorii najde.

zjentek

Jiná kategorie? Jiná odpověď?

Tak tohle bych rozhodně nedělal. Raději bych vytvořil kat. HMYZ A PARAZITI!
Když budu psát o mandelince, určitě to dám do hmyzu, ale když budu chtít napsat o muňkách, nepůjdu s tím do kat. SEX, ale rovnou to asi vrazím do ZVÍŘATA/Akvaristika jako krmivo pro rybičky, pokud tady nebudou ti paraziti.
Lidi, přemýšlejte °;)!

Ještě mě napadlo- pokud tady bude kat. ŠKŮDCI, tak rubriku ZVÍŘATA tady budou moci rovnou zavřít a dát natvrdo pouze škůdce, jelikož dnešní společnost má ve škůdcích jasno. Jsou to: pavouk, ježek, KOBYLKA, orel, vlk, člověk, sousedovic slepice, všichni hlodavci a další a další zástupci různých řádů, motýl skrze okno je škůdce, mlži plži ani nemluvím...... pak fakt stačí ŠKŮDCI a DOMÁCÍ MAZLÍČCI, tečka.
A kat. RODINA A VZTAHY mohou taky zrušit. To jsou v podstatě škůdci.
Já bych byl při rozhodování opatrnej ;)

Něco k zamyšlení:

Nerad bych byl dlouho bláznem.

Cenobita

Jiná kategorie? Jiná odpověď?

Chybí kategorie politika. Žijeme v demokratické společnosti postavené na parlamentní demokracii a ta je zase postavená na volné soutěži politických stran. Připadá mi falešné, když taková kategorie chybí. Jakoby si říkat že sem politika nepatří. PATŘÍ!

dubraro

Jiná kategorie? Jiná odpověď?

Chemie, Armáda a vojenství a Hmyz by klidně mohly přibýt. Nespojoval bych hmyz se škůdci, škůdci pocházejí z různých kategorií.
Politiku bych určitě nepřidával, to by vedlo k zahlcení serveru a administrátorů divokými, neslušnými a nic neřešícími diskusemi. Kdo chce diskutovat o politice, má možnost třeba na Parlamentních listech. Tuším tam dokonce může i klást dotazy politikům.

led

Hmyz a škůdci

Nemôžu to byť nie „Hmyz a škůdci“. ale len „škůdci“ veď tí nie sú len medzi hmyzom ale aj vo faune aj vo flore, aj medzi ľuďmi. Hlavne tá tretia podkategória by sa presťahovala sem medzi „škůdce“
(berte to len ako pokus o vtip)

Nepridávajte žiadne kategórie, pretože mnohí ani nevedia, k čomu slúžia.

Lamalam

Žádná, vždy se najde místo kam to dát

Kategorie otázek pokládám za zbytečné. Stejně je řada uživatelů ignoruje. Např. v kategorii „vysoké školy, univerzity“ jsou občas dotazy na úrovni ZŠ.

Emefej

Žádná, vždy se najde místo kam to dát

zjentek

mělo bejt- nerad bych byl dlouho bláznem.
Zjentek.