Pepe32

Která z dnes známých drog má alespoň částečně podobné účinky jako droga z filmu Limitless?

Odpovědi
marek.29

Nevím, co si představuješ pod pojmem „částečně podobné účinky“ ale je přeci obecně známé že po taurinu, kofeinu a podobných srajdách, se zvyšuje pozornost a schopnost soustředit se.. Jinak nadměrnou mozkovou aktivitu jako v Limitless bych řekl že žádná, jinak by se dealovaly už všude na ulici :D