Která VŠ dopravní uznává titul DiS. s tím, že pro dodělání Bc. by stačili nějaké semestry a ne tři roky. Děkuji…

Nejlepší odpověď
1popelka1

Já mám dojem, že taková VŠ (která by uznávala VOŠ) neexistuje. Pár mých kamarádů si chtělo z DiS. dodělat Bc. a neuznali jim nic-čili musí studovat celé tři roky. Ale je fakt, že šlo o VOŠ se zaměřením na sociální práce a ne dopravní. Ale možná má někdo jiný lepší zkušenost.

Další odpovědi
mj81

V Pardubicích na dopravce mi byli ochotní uznat zkoušky z jiné VŠ, pokud byla náplň přemětu shodná. To se ale týkalo nějakých základů z prváku – matika, fyzika, ekonomika, informatika. Pro další dotazy doporučuju zavolat tam
Další VŠ dopravní je v Praze na ČVUT, s tou zkušenosti nemám.

Zdroj: www.upce.cz/dfjp/kon­takty.html