Miroslavst

Která slavná rovnice byla zveřejněna dne 27.září 1905?

Víte která slavná rovnice byla zveřejněna dne 27.září 1905?
.
Pokud vás nic nenapadá, zde se můžete podívat, ale zkuste nejprve hádat.
http://www.stre­am.cz/slavned­ny/517115-27-zari-den-kdy-byla-zverejnena-nejslavnejsi-rovnice-sveta

Nejlepší odpověď
quentos

E = m.c na druhou

uhod jsem to, žádná slavnější mě nenapadla ;{)>
Doplňuji:
ale houby Věrko, na Seznamu najdeš kulový…

Další odpovědi
verka

Ano. Dneska místo pejska byl na Seznamu ten pán co je podobný panu Smoljakovi. Taky jsem se to učila, zkrátka, co se v mládí naučíš, na Seznamu jak když najdeš.

P.S. Lanškroun – Orsk = 3.701 km